تاریخچه و اهداف

تاریخچه کمیسیون آموزش از بدو تأسیس تاکنون:

 

کمیسیون آموزش در اتحادیه صنف دستگاههای مخابراتی و ارتباطی به عنوان نگینی درخشان در جهت نیل به اهداف آموزشی، تحقیقاتی با کمک اعضاء محترم صنف قدمهای بزرگی را برداشته است یکی از اهداف بسیار مهم در کمیسیون آموزش برگزاری کلاسهای آموزشی و علمی در زمینه‌های تمام رسته‌های وابسته در اتحادیه همانند تلفن همراه، سانترال، voip و … می‌باشد که در جهت آموزش و بازآموزی اعضاء محترم اتحادیه همینطور وابستگان صنعت معظم مخابرات نقش بسیار مهمی را ایفاء نموده است. در کارنامه کمیسیون آموزش برگزاری دوره‌های تعمیرات سخت‌افزار تلفن همراه برای متقاضیان دریافت پروانه کسب همینطور سیستم‌های مخابراتی و ارتباطی در چندین دوره نام برد. برنامه‌ریزی کلاسهای مدون علمی و عملی در جهت افزایش سطح فنی و ارائه جدیدترین مطالب آموزشی در سیستمهای سخت‌افزار و نرم‌افزار مخابراتی از رزومه کاری کمیسیون نمایان است .

 

درحال حاضر برگزاری کلاس های آموزش تلفن همراه و سیستم های مخابراتی ویژه متقاضیان پروانه کسب و متقاضیان شرکت در آزمون کمیسیون فنی هر هفته در مرکز آموزش اتحادیه مخابرات برقرار می باشد. از اهداف اصلی کمیسیون آموزش ارتقا سطح علمی اعضای محترم در زمینه های مختلف تلفن های همراه و سیستم های مخابراتی می باشد که در این راستا با برگزاری کلاس های مرتبط و برقراری آزمون ها در جهت تعیین سطح علمی و فنی اعضا گام های موثری برداشته می شود.

 

کمیسیون آموزش در تعامل با کمیسیون فنی در جهت تعیین سطح و درجه بندی پروانه کسب اعضا و متقاضیان عملکرد گسترده و مهمی را دارد بدین صورت که پس از برقراری آزمون های مدون و بازرسی های دوره ای از سوی کمیسیون فنی در صورت نیاز به برقراری دوره های آموزشی برای متقاضیان و همینطور اعضای محترم به کمیسیون آموزش جهت برقراری دوره های تخصصی آموزشی ارجاع می گردد.

تماس با ما

اتحادیه صنف دستگاه های مخابراتی و ارتباطی و لوازم جانبی شهرستان تهران

آدرس : تهران – خیابان جمهوری . خیابان حافظ . جنب سازمان بورس.کوچه حسنی(سام). پلاک 18

کدپستی : 1138955313

تلفن و دورنگار : 66763035 – 021 خط ویژه

سایر خطوط : 66763024 – 66763074 – 66763042

ایمیل: info(a)ttu(.)ir

آیا موبایل یک دستگاه مخابراتی و ارتباطی است؟